bilgi@betonminareci.com
+90 332 248 67 87

RA MİNARECİLİK

Hakkımızda

a Tarihçe

1994 yılından bu yana minare yapmakta ve geçmişimizde elimizden geleni yapıp geleceğe ışık olacak yapılar ortaya koyduk. 1995 yılından itibaren RA minarecilik olarak 200 yakın minare inşa ettik. Üzerinden geçtiğimiz her yıl bize daha fazla bilgi birikimi ve tecrübe kazandırdı. Her zaman yaptığımız işlerle anılıp ve bu işlerle konuşmayı vazgeçilmez prensibimiz yaptık. 20 yıldır farklı farklı model ve metrede minareler yaptık. Bununla birlikte alem, külah, korkuluk ve boyama tadilatlarını gerçekleştirdik.

Ortaya koyduğumuz bu yapılarda her zaman daha iyisi ve daha yenisi modeliyle hareket edip kendimizi yenileyerek en son işimiz en iyi işimizdir prensibini de benimsemekteyiz. Bununla birlikte alem, külah, korkuluk ve boyama tadilatlarını gerçekleştirdik. Minarecilik ayrıcalıktır.

Geçmişimizde yaptığımız eserlerimiz nasılsa, gelecekte yapacaklarımız da öncekilerine nazaran bir o kadar iyi ve yeni olacaktır. Bunu yaptığımız yapılara bakarak daha net anlayabiliriz. Manevi kıymete sahip olan bu yapılara geçmişte iz bırakmış büyük ustaların ışığında katkı yapmak en büyük gayemizdir. Tecrübe minare sanatında gelinen son nokta RA minarecilik.

Ra Minarecilik

HIZLI İLETİŞİM

Sorun Ve Şikayetlerinizi Bize Hızlı Bir Şekilde Bildirin